תוכנות עזר להורדה

מסנגר פייסבוק למחשב
רוצים לדבר עם החברים בפייסבוק מבלי להיכנס אליו? לפניכם תוכנה (לא מבית פייסבוק אך אמינה לחלוטין) בה תוכלו לדבר במסנגר של פייסבוק דרך המחשב. ההתקנה מאוד פשוטה, כל מה שצריך זה להתחבר והכל עובד מצויין. מאוד נוח כשעובדים על המחשב במקביל לשיחות פייסבוק!
קטגוריה: תוכנות עזרלפני 55 שבועות
whatsapp | ווצאפ למחשב
אתם יושבים על המחשב, כותבים מסמך או סתם גולשים באינטרנט, הפלאפון בטעינה ואתם רוצים להיות מחוברים לעולם ולחברים, אז פייסבוק ואינטסאגרם יש במחשב, אבל מה עם ווצאפ? קבלו בבקשה את גרסאת הווצאפ למחשב! ממש כמו של הפלאפונים, נוחה ידידותית ואפשר לשלוח תמונות וקבצים כרגיל! כל השיחות שלהם ימשיכו בדיוק מאיפה שהן היו עד עכשיו כולל כל המדיה, כמובן שהכל מסונכרן! פשוט תוכנה מדהימה ומבית ווצאפ, כך שאין לכם מה לדאוג מבחינת
קטגוריה: תוכנות עזרלפני 55 שבועות
recuva | שחזור קבצים שנמחקו
recuva הינו כלי חינמי לשחזור קבצים שנמחקו מהמחשב בטעות, התוכנה פשוטה להפעלה וחינמית לחלוטין. התוכנה מכילה פיצרים של שחזור כל סוגי הקבצים מסל המחזור, וכאלה שנמחקו גם מסל המחזור. שחזור תמונות מכרטיסי זכרון של מצלמות, או כל כונן חיצוני הנמצא ברשותכם. ממשק התוכנה מאוד פשוט לשימוש, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ scan ולשחזר את הקבצים שמחקתם.
קטגוריה: תוכנות עזרלפני 111 שבועות
rufus | צריבה לusb
התוכנה rufus, מתמחה בצריבת קבצי iso לדיסק און קי, usb, ווכך תוכלו להעלות לדוגמא התקנה של מערכת הפעלה ישירות מusb מבלי כל צורך לצרוב אותה על דיסק. כמו כן יוצרת MBR patition שרוב לוחות האם מכירים על מנת להריץ את ההתקנה ישירות מהUSB. מומלץ להתקנת מערכת הפעלה במחשבים שאין להם כונן דיסקים, או למי שלא משתמש כבר בדיסקים.
קטגוריה: תוכנות עזרלפני 113 שבועות
eclipse | אקליפס
eclipse, אקליפס הינה אחת התוכנות הטובות ביותר והמומלצות עבור מתכנתים בשפות כמו java,c,php. היא חינמית לחלוטין, פתוחה וחופשית לפיתוח יישומי צד-לקוח עשירים. השימוש העיקרי של מתכנתים בeclipse היא לכתיבת קוד בjava, כיוון שמספקת סביבת פיתוח מתקדמת לשפה זו. כמו כן מאפשרת ניהול פרויקטים בצורה מאוד נוחה, debugger מאוד מתקדם, ותיקון אוטומטי תוך זמן כתיבת הקוד.
קטגוריה: תוכנות עזרלפני 113 שבועות