תוכנות גרפיקה ועיצוב להורדה

HeliosPaint | צייר מתקדם
תוכנה ליצירת ועריכת תמונות, המהווה שדרוג לתוכנת צייר של חלונות. באמצעות התוכנה ניתן לערוך פיקסלים בעפרון מיוחד, ליישר שורות במגוון סגנונות, לרסס בספריי ולהוסיף צורות מובנות, להוסיף טקסטים לתמונה בפונטים שונים, לשנות את איכות הצבע בתמונה ועוד. הממשק של התוכנה קל מאוד לתפעול אפילו למשתמש בסיסי.דרושה סביבת עבודה של Java.
קטגוריה: תוכנות גרפיקה ועיצובלפני 203 שבועות
Picasa | פיקסה
Picasa היא תוכנה המסייעת למציאה, עריכה ושיתוף התמונות במחשבכם. בכל פעם שתפתחו את Picasa, באופן אוטומטי היא תאתר את כל התמונות במחשב וממינת אותן לאלבומים מאורגנים לפי תאריך. אתם יכול לגרור, לשחרר ולסדר אלבומים ולשים תגיות כדי ליצור קבוצות חדשות. Picasa מוודאת שהתמונות שלכם יהיו תמיד מאורגנות. כאן תוכלו להשיג Picasa להורדה, התוכנה מבצעת עריכה מתקדמת ופשוטה על ידי לחיצה אחת. בנוסף תוכלו לשתף את התמונות שלכם, לשלוח דוא"ל, להדפיס, לשתף
קטגוריה: תוכנות גרפיקה ועיצובלפני 203 שבועות
VSO Image Resizer | כיווץ תמונות
VSO Image Resizer, היינה תוכנה מעולה לכיווץ של תוכנות, התוכנה יודעת לקחת תמונה ששוקלת 5MB ולהפוך אותה ל200KB תוך שניות ספורות. כמו כן תוכלו להמיר את הפורמט של התמונה.
קטגוריה: תוכנות גרפיקה ועיצובלפני 203 שבועות
2D & 3D Animator | עיצוב גרפי ואנימציות
תוכנה מעולה! לכל המתחילים בעיצוב שרוצים להתנסות ואין להם ראש לתוכנות כבדות ומסובכות כמו פוטושופ. בין היתר התוכנה מאפשרת יצירת אובייקטים תלת-מימד ואנימציות כמו בפלאש. תוכנה מעולה המשלבת פוטושופ,פלאש ומעט תלת מימד בתוכנה אחת. אומנם לא הכי מקצועית ומוגבלת, אבל מעולה למי שמחפש באנר פשוט ויפה או לוגו. אני אישית עבדתי שנים עם התוכנה הזאת והיא נתנה לי מענה כמעט לכל מה שהייתי צריך.
קטגוריה: תוכנות גרפיקה ועיצובלפני 203 שבועות
FunPhotor | עיצוב פנים
FunPhotor היא תוכנה מגניבה, שמאפשרת לשחק עם פנים של אנשים בתמונות. תוכלו לקחת פנים של ילד, ולהפוך אותו לסופרמן או את עצמכם לאסטרונאוטים. התוכנה תספק לכם הנאה מובטחת!
קטגוריה: תוכנות גרפיקה ועיצובלפני 203 שבועות