תוכנות אינטרנט להורדה

גוגל כרום | google chrome
גוגל כרום או באנגלית google chrome הינו (לטעמי) הדפדפן הטוב ביותר שקיים היום בעולם, הדפדפן הינו מטעם גוגל וניבנה על ידי טובי מפתחם על מנת ליצור סביבת עבודה נוחה למשתמש. נוחות הגלישה של כרום פשוט עולה על כל המתחרים, כמו כן הוא מהיר יותר כמעט ולא קורס ויפה יותר לטעמי. בדפדפן זה הוסיפו גוגל כמה כלים שלי עשו את החיים קלים יותר, ראשית כדי לחפש מילת חיפוש בגוגל אין צורך להיכנס
קטגוריה: תוכנות אינטרנטלפני 203 שבועות
רטיו מאסטר | RatioMaster
התוכנה רטיו מאסטר או באנגלית RatioMaster, הוא תוכנה המיודעת לזיוף הרטיו שלכם (יחס בין הורדה להעלאה) באתרי טורנט שונים, לדוגמא TurrentLeech, CIPHER וכדומה. שימו לב כיצד אתם משתמשים בתוכנה, אתרים רבים עושים מעקב אחר תנועת העלאה והורדה של משתמשים באתרים שלהם ואם יש חשד לזיוף תקבלו באן מהאתר, לכן תמיד עדיף שלא לזייף, אבל אם אתם חייבים עשו זאת בחוכמה ובלי להגזים.
קטגוריה: תוכנות אינטרנטלפני 203 שבועות
Songr | הורדת שירים
Songr היא תוכנה חינמית בעלת ממשק פשוט לשימוש להורדת שירים מ16 מנועי חיפוש של שירים, תוכלו לחפש אלבום מלא בתוכנה או סינגלים בנוסף בתוכנה ישנה אפשרות להורדת שירים מיוטיוב, תוכלו להוריד את הסרטון או להמיר לפורמט MP3. התוכנה ממיינת את השירים תוכלו לבחור מה הכי חשוב לכם או האיכות או המהירות בנוסף התוכנה מציגה שירים בצבעים למען נוחות המשתמש למשל באדום, ההורדה אינה מהירה והאיכות לא טובה, באפור, האתר אינו אמין
קטגוריה: תוכנות אינטרנטלפני 203 שבועות
Hotspot Shield | פרוקסי
התוכנה Hotspot Shield , היא תוכנה שבעצם מחברת אתרכם לפרוקסי בארצות הברית ומונעת ממכם לאגים במשחקי רשת, בטיחות גבוהה יותר בגלישה באינטרנט ומעקב אחרי כתובת האייפי שלכם. התוכנה מומלצת לאנשים הסובלים מלאגים במשחקי רשת. כמו כן תוכלו להשתמש בתוכנה כדי להוריד בחינם משרתי FILEFLYER ללא כל צורך בסיסמא. פשוט תתקינו אותה, ולחצו על CONNECT וזהו!
קטגוריה: תוכנות אינטרנטלפני 203 שבועות
ICQ | אייסיקיו
ICQ היא תוכנת המסרים מידיים הפופולרית ביותר אשר מאפשרת לכם שליחת מסרים מידיים, שליחת SMS, שיתוף קבצים ושיחות קול ווידאו עם חברים מכל רחבי העולם בחינם.בגירסת איסיקיו להורדה החדשה ניתן לצפות בעדכונים מפייסבוק, טוויטר, מקושרים, יוטיוב ורשתות חברתיות נוספות ישירות לאייסיקיו שלכם.
קטגוריה: תוכנות אינטרנטלפני 203 שבועות