תוכנות מולטימדיה להורדה

קודי | kodi
בשנים האחרונות אנו עדים לעליה גדולה בכמות האנשים המעדיפים לצפות בשידורי טלויזיה, סרטים וסדרות דרך האינטרנט בצפייה ישירה ולא דרך ממיר טלויזיה. המובילה הראשית בתחום הינה תוכנה בשם קודי, kodi. התוכנה חינמית, וכוללת עשרות הרחבות של תכנים כמו סרטים בחינם (חוקיים, וחלקם לא חוקיים). עבור קודי לא נצטרך מחשב על, כמעט כל מחשב גם בני 6-7 שנים, מסוגלים להריץ את התוכנה מבלי הרבה מאמץ. התוכנה תומכת בעברית מלאה. שימו לב! על
קטגוריה: תוכנות מולטימדיהלפני 113 שבועות
kmplayer | נגן סרטים
kmplayer הינו נגן מעולה, הנגן יודע לחפש כתוביות, להוריד אותם ולחבר אוטומטית, כל שעליכם לעשות הוא רק לבחור את הכתוביות המתאימות לפורמט של הסרט. הנגן בעל ווליום איכותי והעשרת סאונד, יותר לנגן את כל הפורמטים הקיימים ללא כל קושי, ובעל אפשרות 3D, כלומר להפוך את הסרט לתלת מימד! (למרות שאופציה זאת לא הכי אכותית). הנגן מתאים לכל סוגי המחשבים וירוץ על כולם בקלות.
קטגוריה: תוכנות מולטימדיהלפני 203 שבועות
Fraps | תוכנה לצילום מסך
Fraps היינה תוכנה לצילום מסך בזמן משחק (פועלת על משחקים שעובדים על טכנולוגיית DirectX ו-OpenGL, כיום כמעט כל המשחקים) בעלת הרבה אפשרויות ויכולת יוצאת דופן! התוכנה מאפשרת לצלם תמונות מהשמשחק או לצלם וידאו שלך משחק במשחק! כמו כן התוכנה מאפשרת לראות את כמות התמונות הרצות בשניה (Frames Per Seconds) באיזה פינה של המסך שאתם רוצים.
קטגוריה: תוכנות מולטימדיהלפני 203 שבועות
Guitar Pro | גיטר פרו
Guitar Pro, היינה תוכנה חובה לכל מי שמנגן על כלי נגינה כל שהוא ובמיוחד לגיטרה. דרך התוכנה הזאת תוכלו ממש להלחין כל שיר שרק תרצו וכל כלי הנגינה עומדים לרשותכם החל מתופים, פסנתר, גיטרה, חלילית ובעצם כל כלי שתרצו. תוכלו לחבר את הגיטרה שלכם למחשב ולנגן ביחד עם התוכנה. כמו כן אתרים רבים מחלקים קבצים של Guitar Pro של שירים כדי שתוכלו ללמוד כיצד לנגן אותם.
קטגוריה: תוכנות מולטימדיהלפני 203 שבועות
Tunatic | זיהוי שירים
אין ספק שרובכם לא תאמינו למה שהתוכנה הבאה יכולה לעשות, Tunatic מזהה את השירים שאתם משמיעים לה דרך המיקרופון וכותבת על הצג שלה איך קוראים לשיר ומי האומן שמבצע אותו. כך לדוגמא שמעתם שיר שאהבתם דרך רדיו אינטרנטי אבל אין לכם מושג מה השם שלו, פשוט תפעילו את התוכנה ותקרבו את המיקרפון אל הרמקולים של המחשב, ותוך כמה שניות התוכנה תזהה את שם השיר.
קטגוריה: תוכנות מולטימדיהלפני 203 שבועות